Reflection Copenhagen įkurta 2015 m. dvejų dizainerių: Julie Hugau ir Andrea Larsson. Gilus noras atrasti naujų krypčių aksesuarų srityje privedė prie ieškojimų ir eksperimentų. Taip palaipsniui atsirado Reflections – unikalūs daiktai, kurie trina ribas tarp dekoro ir meno kūrinio. Šie aksesuarai įkūnija tradicijas ir praturtina jas dar nematytomis, naujomis formomis.

1976 m. šiaurės Italijoje, Bassano miestelyje įkurta BOSA įmonė, kurios įkūrėjas- Italo Bosa. Įmonė užsiima šiuolaikinės keramikos gamyba, taikant senovinius porceliano gamybos rankomis metodus, juos derinant su moderniu dizainu ir turtinga spalvų palete bei prabangiu dekoru su tauriaisiais metalais, tokiais kaip auksas, platina ir varis. Šie pagrindiniai principai išlieka Bosos produkcijos pagrindu ir užtikrina, kad Bosos daiktai išliktų unikalūs, atpažįstami ir aukščiausios kokybės. Bosos sukurti indai ir aksesuarai - tai ne tik išskirtinės porceliano gamybos žinios, bet ir nenutrūkstami eksperimentai siekiant paversti šias žinias naujomis interpretacijomis, naujomis funkcijomis ir fantastiškais meno pasauliais.PaolaC įkurta Venecijoje, mieste, kuris laikomas gražiausiu pasaulio miestu,kurį pastatė žmogus. Tai vieta, kurioje susipina kultūra, menas ir dizainas.Paola C vertybės antrina Venecijos miesto pamatinius principus- kultūra, amatininkystės tradicijos ir šiuolaikiškumas.

Paola C. vizija peržengia formalaus dizaino idėją ir siūlo elegancijos dimensiją, kuri nepavaldi laikui ir mados tendencijoms. Produktai išsiskiria intensyviu ir rafinuotu paprastumu, švelniu ir harmoningu ženklu, kurį dažnai sukuria tam tikras netobulumas. Paola C. objektai yra paprasti ir tuo pat metu unikalūs, o tai rodo spontanišką ir niekada netradicinį jų naudojimą.„KnIndustrie“ yra prekės ženklas, pirmą kartą pristatytas 2011 m. Milane.

Aistra dizainui, kokybei ir dėmesys detalėms kartu su aukštosiomis technologijomis. Daug pramonės technologijų yra naudojamos kūrybiškumui, kad būtų sukurta turtinga naujoviškų savybių turinti kolekcija, kuri yra sudėtinga, atitinkanti svarbiausią „Made in Italy“ tradiciją.

„KnIndustrie“ produktų idėja yra betarpiška: supaprastinkite gaminimo indų ir maisto pateikimo prie stalo patirtį.

„KnIndustrie“ produktai gimė iš tiesioginės patirties, stebėjimo ir dialogo su žinomais šefais, profesionalais ir paprastais žmonėmis, kurie papasakojo apie savo gyvenimo būdą virtuvėje, jų veikimo būdus, judėjimo erdvėje būdą, šiuolaikinių instrumentų apribojimų ir trūkumų įveikimą. Universalūs ir lanksčiai naudojami gaminiai, pagaminti iš kruopščiai atrinktų žaliavų, laikantis ekologiškumo, filosofijos.„GUAXS“ – tai bandymas sukurti skulptūrinius objektus iš stiklo, kurie pakeistų kambario atmosferą. „GUAXS“ vazų kūrėjai  įkvėpimo semiamės iš gamtos, iš kelionėse sukauptos patirties ir vadovaujasi intuicija bei įdėmiu aplinkos  stebėjimu. „GUAXS“ vazos yra pagaminti iš autentiškų ir tvarių medžiagų- stiklo, naudojamas rankų darbas, pasitelkiama senųjų tradicijų praktinės žinios. Kiekviena forma yra tikras meistriškumo šedevras. Kiekviename kūrinyje juntami  kintantys žmogaus darbo pėdsakai, kuriantys skulptūrines formos ir faktūros sąveiką. „GUAXS“ stiklo objektų dizainas sujungia visus šiuos  aspektus su niuansinėmis ir stipriomis spalvomis. „GUAXS“  vazos lengvai integruojasi į bet kokį interjerą, tuo pačiu metu liekant kažkuo ypatingu ir stebuklingu.

AquaNova – šeimos verslas augęs nuo 1948 m. Šiandien kompanija siūlo aukštos kokybės ir subtilaus dizaino vonios aksesuarus. Įkvėpti žemiškų spalvų ir formų, daiktai pagyvins bet kurią vonios erdvę.


Dôme Deco specializuojasi kolekcijose, kurios apima beveik viską, kas susiję su interjero dizainu – baldai, aksesuarai, apšvietimas, tekstilė, meno kūriniai ir kilimai. Šie unikalūs daiktai sukurs šiltų ir šiuolaikiškų namų atmosferą. Kompanija nuolat studijuoja ir plečiasi, o įkvėpimo ieško visose dizaino srityse.


„Ateliers C&S Davoy“ - tai nenuspėjama prancūzų įmonė, balansuojanti tarp kolekcininkų ir mėgėjų, klasikinio meno ar ekscentriškos meilės grožiui. „Ateliers C&S Davoy“ iš naujo apibrėžia prabangos prasmę ir siūlo vienetinius ar riboto tiražo interjero dekoro elementus. Jų eklektiškos kolekcijos remiasi San Žermeno galerijų tradicijomis, klasicizmo ir šiuolaikiniais stiliais. Kiekvienas interjero elementas turi savo paslaptis, savo istorijas ir emocijas. „Ateliers C&S Davoy“ žaidžia praeitimi ir pritaiko tai šiuolaikiniam interjerui.

„HKliving“ yra olandų interjero prekės ženklas, kurį įkūrė Emielas Hetsenas ir Sanderis Klaveris. Jų baldų ir aksesuarų kolekcijos yra prieinamos kiekvienam. Ieškodama įkvėpimo dizaino istorijoje, kompanija visada išlaiko šiuolaikiškumą ir savitą bei originalų stilių.

Muubs - tai originali danų įmonė, kurianti ir gaminanti nesenstančius ir funkcionalius interjero elementus iš pirminių žaliavų. Tai produktai turintys urbanistinį aspektą, kuris kontrastuoja su minimalistiniu stiliumi. “Muubs” estetikos išraiška - gamtos galios ir laukinio grožio santykis. Kiekvienas produktas turi sielą ir skirtingą istoriją: nuo pjaustymo lentų su medžio rievėmis ir rankų darbo stalų su neapdirbtais šiurkščiais kraštais iki paprastų, kaimiškų virtuvės reikmenų. "Muubs“ vadovaujasi instinktyvia meile grožiui ir šiaurietiškai gamtai. “Muubs” produktai sukuria kontrastus, žaidžia mūsų vaizduote, grakščiai sensta ir užpildo trūkstamos sielos kerteles. „MUUBS“ tai vadina „grožio netobulumu“.

„Nordal“ yra šeimos valdomas interjero dizaino verslas. Įkurtas 1991 m. šio prekinio ženklo gaminami baldai, virtuvės indai ir aksesuarai bei šviestuvai pasižymi savo išraiškingomis spalvomis, formomis ir estetika.

Dėmesys detalėms ir funkcionalumui - pagrindiniai „Nordal“ principai. Gamina produktai suteikia namų interjerui išskirtinį charakterį ir asmeniškumo.

Idėja įkurti „Serax“ įmonę gimė belgams Serge ir Axel Van Den Bossche. Tai du broliai, užaugę tarp vazonų motinos versle. Per pastaruosius trisdešimt metų nuo 1986 m. garaže įkurtas mažas verslas išaugo į tarptautinę įmonę, kurioje dirba daugiau nei 65 darbuotojai ir kurios pagrindinė buveinė yra Antverpenas. „Serax“ siūlo eilę produktų, kurie kuria namuose grožį ir jaukumą, suteikia interjerui asmeniškumo ir sukuria nepamirštamas akimirkas tiek prie valgomojo stalo, tiek kitose erdvėse. „Serax“ dirba su talentingais ir kūrybingais dizaineriais visame pasaulyje. Pačius gaminius gamina tik kvalifikuoti meistrai, kurie gerbia pagrindinę dizaino idėją. Kolekcijos yra unikalios, skirtingų medžiagų ir stilių. „Serax“- tai kasdieninė grožio paieška, paieška gerų dalykų, kurie kuria namus ir atneša laimės akimirkas