„Ariostea“ buvo įkurta 1961 m. Tai įmonė,kuri gamina akmens masės plyteles.

Naujausių technologijų dėka „Ariostea“ plytelės gali būti pagamintos itin didelių gabaritų, aukštis iki 3 metrų, plotis iki 1,50 metrų, storis- nuo 2cm iki 6mm. Plytelių raštai interpretuoja rečiausius ir vertingiausius gamtos produktus - marmurą, oniksą, smiltinį bei kitus retus,natūralius akmenys. „Ariostea“ suteikia galimybę džiaugtis šiais unikaliais paviršiais, jų estetika, funkcionalumu ir įvairiapusiu panaudojimu - baldams, praustuvams, baseinams, lauko fasadams ir aplinkos takų sprendiniams.

Kokybė, patentuota technologija ir aplinkos apsauga užtikrino „Ariostea“ lyderystę gaminant visų dydžių akmens masės plyteles, kurios yra labai tankios, vienalytės ir neįgeriančios vandens.„BottegaNove“ istorijos pradžia- net 1700 metais įkurtoje keramikos dirbtuvėje „Nove“. Jos įkūrėjas- Christiano Pegoraro, jaunas verslininkas, užaugęs tarp keramikos, gipso formų ir krosnių. „BottegaNove“ bendrovė specializuojasi keramikos ir porceliano mozaikos gamyboje. Savo mozaika „BottegaNove“ transformuoja erdves ir sukuria šiuolaikinius scenarijus. Meniški keramikos reljefai dekoruoti tauriaisiais metalais, auksinėmis folijomis. Christianas Pegoraro su savo kompanija sugebėjo sujungti senovines amatininkų tradicijos žinias su šiuolaikine vizija, gebančia be jokių apribojimų reaguoti į architektų ir klientų poreikius


„Listone Giordano“ yra viena labiausiai struktūrizuotų ir vertinamų parketo gamintojų Europoje. Gamina tiek išorės, tiek vidaus grindis. Bendrovės siūloma produkcija be imitacijų, skirta visiems kokybės mėgėjams, norintiems, kad geriausias savybes turintis parketas būtų tokioje unikalioje vietoje kaip jų namai. Listone Giordano sugebėjo pakeisti medinių grindų standartinį pasaulį ir tapti aukščiausio lygio simboliu visame pasaulyje. Kuriant kolekcijas yra samdomi garsiausi pasaulio architektai ir dizaineriai. Meninei vertei, taip pat kaip ir technologinės inovacijoms ir tvarumui yra skiriama išskirtinis dėmesys.

1983 m. Guglielmo Giordano išranda genialų medinių grindų gaminimo būdą, kurio dėka tradiciniam parketui suteikiama lentos stabilumas, tikslumas, patikimumas, grožis, ilgaamžiškumas ir ekologiškumas. Kompanijos gamyba 100% vykdoma Italijoje.


„PaperMint“ yra sienų dekoravimo įmonė. Visi produktai yra kuriami ir gaminami dirbtuvėse Paryžiuje. 2008 m. Alexandra Bruel ir Jean Marc Bruel sukūrė „Piu Design“ - grafinio dizaino agentūrą, kuri užsiėmė „PaperMint“ projektu. Kompanija siūlo tapetų kolekcijas, kurias kuria jų komanda arba siūlo išskirtines kolekcijas, kurias sukuria patys menininkai. Taip pat suteikia galimybę individualizuoti tapetų dydžius pagal kliento norus, įsigyti tekstilės (užuolaidas ir baldų audinių, pagalvėlių) dekoruotos pagal tapetų raštus.

„Wall & decò“ prekės ženklo įkūrėjas ir kūrybos direktorius Christiano Benini. Buvęs fotografas net neįsivaizdavo, kad iš fotografijų atkurtos didžiulių žalių lapų reprodukcijos , kurias tuomet jis panaudojo savo sienų dekorui, taip radikaliai pakeis jo gyvenimą. Įtaigi grafika atkreipė dizainerių ir architektų dėmesį. Vadovaujantis fotografo intuicija, 2005 metais buvo sukurta ir pristatyta žiniasklaidai pirmoji „Wall & decò“ tapetų kolekcija.

Per daugelį metų „Wall & decò“ gaminių asortimentas išsiplėtė, taip pat atsirado dvi inovatyvios sistemos, turinčios didelę vizualinę ir techninę vertę: tai- „OUT SYSTEM“, skirta eksterjero fasadams ir „WET SYSTEM“ tapetai skirti drėgnoms patalpoms, pavyzdžiui, vonios kambariui ar dušui. Šis augimas neįtakojo sprendimo gaminti vienetinius produktus pagal individulius matmenys. Šiandien tikro itališko skonio dekoravimo sprendimai sugeba patenkinti kiekvieno kliento poreikius, nuo profesionalo iki aistringo dizaino mėgėjo.