DePadova – integruoti interjero sprendimai pasižymintys unikaliu požiūriu į dizaino filosofiją. Nuolatinių tyrinėjamų ir ieškojimų pionieriai estetikos ir technologijos srityse - DePadova suveda skirtingus pasaulius į vieną erdvę, kurioje dialogas vyksta ta pačia kalba. Iki smulkmenų išgryninti, aukščiausios kokybės baldai kuria modernią, elegantišką ir harmoningą aplinką.

Porada gimė iš meilės medienai 1948 m. Aukščiausia kokybė ir meistriška patirtis medienos apdirbimo technologijose labai greitai davė kompanijai tvirtą ir aiškiai apibrėžtą identitetą. Šiandien jis išreiškiamas gaminant elegantiškus baldus subtiliai balansuojančiais tarp formos ir funkcijos. Porados katalogas platus ir įvairus, pasižymintis įvairiomis kolaboracijomis su žymiausiais pasaulio dizaineriais.

1972-aisiais, grupelė jaunų architektų nusprendė įkurti Barcelona Design – po šio vardu buvo gaminami ir reklamuojami jų pačių kurti baldai bei įvairus daiktai, kuriuos jie naudojo aktyvioje projektinėje veikloje. Pagrindinė idėja greitai išaugo į net tik savo, bet ir žymiausių kūrėjų dizainus - tokių pasaulinių vardų kaip Antoni Gaudí, Salvador Dalí, Ettore Sottsass ar Alessandro Mendini. Jie tapo pionieriais savo sektoriuje ir patraukė dizainerių bei architektų dėmesį ieškančių naujų ir netradicinių formų. Savo nonkonformistinę sielą išlaikė iki šių dienų – po daugiau nei 50 metų – Barcelona Design vardas atpažįstamas visame pasaulyje.

Henge - gilios tradicijos itališko dizaino namai, sugebėję atsitraukti nuo madų ir tendencijų laikinumo bei kurti daiktus, kurie savyje išlaiko istoriją ir šilumą. Tradiciniai baldų gaminimo procesai ir meistriška patirtis, ypatinga pusiausvyra tarp funkcijos ir meilės grožiui, naujausios technologijos ir aukščiausios kokybės medžiagos – henge siūlo unikalius baldus, kurie perauga savo funkciją ir sukuria itin asmenišką bei individualų santykį tarp namų ir jų gyventojų.


HORM – savo klientams siūlo “šiuolaikinio dizaino” baldus. Viduržemio, Japonijos, skandinavų ir Šiaurės Amerikos stilistika interpretuojama per kultūriškai ir techniškai gilias „Made in Italy“ tradicijas. Horm baldai reaguoja į pasaulį ir yra skirti sąmoningam ir išsilavinusiam žmogui, kurio namų erdvės žymi harmoniją tarp funkcijos, formos ir aukščiausios kokybės medžiagų. CASAMANIA, tuo tarpu, yra labiau stilistiškai eklektiška dukterinė kompanija. Jos kataloguose galima rasti baldus kurie kuria dialogą su „pop“ ir avangardo kultūra. Baldai tampa emocijas ir kultūrinę atmintį galintys iššaukti objektai, sukuriantys pridėtinę meninę vertę.

Originalumas visada buvo vienas pagrindinių kompanijos Miniforms bruožas. Tarptautinio pripažinimo sulaukę drąsūs, spalvoti ir ekscentriški baldai simbolizuoja jų nerūpestingą lengvumą ir eleganciją. Bendrovė nuolat eksperimentuoja ir ieško naujų būdų perteikti kiekvieno individo įvairapusišką asmenybę. Jų baldai yra kaip protestas prieš kartais perdėm rimtą kasdienybę, bet išlaikant harmoningą estetiką ir ergonimką.

Tikras italų kūrybiškumas, meistriškumas ir tradicijos - tai pagrindiniai šeimos įmonės Potocco bruožai, suteikiantys išskirtinumą ir pripažinimą tarptautinėse rinkose. Daugiau nei šimtmetis istorijos- studijuojant ir kuriant aukščiausio lygio baldus tiek interjerui, tiek eksterjerui.Šių baldų neįmanoma nukopijuoti, nes paslaptis slypi rankų darbo procesuose ir dizaino unikalume.

Saba – dar vienas gerai žinomas vardas tarp Italų baldų gamintojų. Aukščiausios kokybės sofos ir foteliai suprojektuoti teikiant išskirtinį dėmesį komfortui ir ergonomikai subtiliai derinant tai su šiuolaikine estetika. Rankų darbas Saba produktams suteikia charakterio ir unikalumo, o preciziška įranga padeda išlaikyti aukščiausią tikslumą ir visapusišką kontrolę kiekviename gamybos etape.

Plataus katalogo ir itališka kokybe pasižyminti “Midj” puikiai atitinka universalaus dizainio filosofiją – suteikiamos plačios galimybės patiems komplektuoti baldų derinius iš įvairiausių medžiagų, o dėmesys dizainui ir funkcionalumui atveria panaudojimo galimybes skirtinguose kontekstuose - tiek visuomeniniuose, tiek privačiuose interjeruose.

Doimo Salotti gamina kokybiškus sėdimuosius baldus ir jų aksesuarus nuo 1968m. Funkcija ir ergonomika yra pagrindiiai prioritetai, o platus katalogo ir medžiagų pasirinkimas užtikrina šiuolaikinę svetainę užpildyti kokybe ir elegantiškomis linijomis, kurios moderniame pasaulyje išliks aktualios dar ilgai.

Ceccotti Collezioni nuo pat 1956 metų orienatvosi į aukščiausios klasės produktus, kuriamus ir gaminamus geriausių savo srities profesionalų. Tarp nepaprastai daug žymių vardų prisidėjusių prie kompanijos istorijos yra keli ypač svarbūs: architektas ir postmodernizmo teoretikas Paolo Portoghesi - daugelio žymių kūrinių autorius - ir dizaineris Roberto Lazzeroni, kuris žymi svarbų posūkį bendrovės kelyje - naujų formų ir galimybių paieškas įkvėptas Gaudi, Mollino ir penkiasdešimtųjų skandinaviško dizaino ikonų. Šiandien, Cecotti yra sukaupusi itin platų katalogą aukščiausios kokybės ir estetikos pavyzdžių.

Derinandama rankų darbą kartu su naujausiomis technologijomis, efektyvia gamyba ir dėmesiu detalėms, Lapalma produkcija ofiso erdvėms užsitarnavo patikimą vardą visame pasaulyje. Siūlomos kėdės, foteliai ir stalai yra nuolatinių tyrinėjimų vaisius, o inovatyvūs sprendimai siekia ne atskirti, bet sujungti žmones.

Emu įsteigta 1951, Maršane, Italijos Umbrijos regione. Investicijos į nujausias technologijas, bei vietinės tradicijos ir patirtis metalo apdirbimo srityje leido pirmaisias dešimtemčiais įtvirtinti Emu reputaciją tarp patikimiausių lauko baldų gamintojų. Vienas iš sėkmingiausių kompanijos projektų - Rio kėdės, sulaukė tokio populiarumo, kad nuo išleidimo datos jų buvo parduota daugiau nei 8 mln. vienetų. Per 60 metų sukaupta patirtis Emu leidžia garantuoti kiekvieno produkto kokybę ir toliau ieškoti naujų elegancijos ir komforto derinių bendradarbiaujant su žymiausiais Europos ir pasaulio dizaineriais.