„Bluinterni“ italų prekės ženklas įvardinamas kaip “vidaus durų dizaino profesionalai”. Įmonė įkurta 2008 m. , išsiskiria vidaus durų apdirbimo būdais ir naudojamų apdailų gausa.„Bluinterni“ gali patenkinti plataus pobūdžio poreikius ir sukurti reikiamą produktą.

„Bluinterni“ kolekcijų stiprioji pusė - inovatoriškos staktų konstrukcijos, galimybės pagaminti duris didelio aukščio bei platus apdailų asortimentas.‘„HenryGlass“ yra Italijos įmonė, gaminanti skaidraus, matinio, dažyto ir dekoruoto stiklo duris ir slankiojančias sistemas.

„HenryGlass“ įkurta 1988 m. su tikslu atgaivinti Murano stiklo magiją šiuolaikinio dizaino durų gamyboje ir pasiūlyti jas šiuolaikinės architektūros pasauliui. Įmonė gamina aukštą vertę turinčias stiklines duris, kurios tampa architektūriniu elementu, puikiai derančiu pasirinktame stilistiniame kontekste.

Ilgametė patirtis ir technologijos - visa tai leidžia „HenryGlass“ nuolat tobulėti ir kurti vis naujoviškesnes ir pažangesnes gamybos ir montavimo sistemas.


„Oikos Venezia“ - Italijos įmonė, daugiau nei 30 metų kurianti ir gaminanti šarvuotas duris ir įėjimo sprendimus. Prekės ženklo tapatumas yra glaudžiai susijęs su saugumo, dizaino ir „Made in Italy“ vertybėmis. Durų kolekcijos apjungia labai aukštą konstrukcijų kokybę su elegantišku ir išskirtiniu stiliumi. Visa „Oikos“ gamyba vykdoma „Gruaro“ gamykloje, esančioje 50 km nuo Venecijos. Venecijos bendrovės suprojektuotos ir išbandytos durys yra įrodymais patvirtinti unikalūs estetinio ir techninio patikimumo sprendimai. Interjero Akcentai


Pirmaujančių durų įmonė RES ITALIA projektuoja ir gamina duris ir jų sistemas nuo 1962 m. Įkurta Enrico Santambrogio, RES būstinė yra Seregno mieste, Italijoje. RES dalyvavo įgyvendinat svarbius dizaino projektus, kuriuose prestižinėse erdvėse buvo pasirinktos RES durys ir jų sistemos. „Estée Lauder Cosmetics“ Niujorke, gyvenamasis kompleksas „Palais Liegi“ Romoje, Amsterdamo viešbutis “Conservatorium” ir prabangaus mados prekės ženklo „Giada“ biurai Kinijoje.