Šviesa jau 30 metų yra Arkoslight kūrybos ašis. Kuria šviestuvus, siekiančius įprasminti šviesios grožį ir harmoningai perteikti natūralios ir dirbtinės šviesos santykį erdvėse įvairiausio mastelio projektuose visame pasaulyje.Jau daugiau nei 50 metų reprezentuojantys nurūdijančio plieno panaudojimo ir dizaino galimbybes virtuvėje. Jų stalviršiai su integruotomis kriauklėmis ir buitine technika plačiai naudojami žymiausių virtuvių gamintojų kataloguose, o jūsų namuose jie užims ypatingą vietą tiek iš estetinės, tiek iš praktinės pusės. Barazza katalogas platus - nuo minimalsitinių nerūdijančio plieno kriauklių iki inovatyvių sprendimų, kurie palengva ir dar labiau įprasmina maisto ruošimo procesą.

Formagenda įkurta 2008 m. Miunchene. Jos įkūrėjas - Benjamin Hopf - tuo metu jau buvo sukaupęs nepaprastai daug patirties ir užsitikrinęs tarptautinę reputaciją kaip puikus baldų ir šviestuvų dizaineris. Kompanijos filosofija remiasi emocionalaus ir individualaus daikto idėja, kuri sukuria giliai asmenišką santykį tarp kūrinio ir jo savininko. Ši vizija nuo pirmųjų įkūrimo metų įgavo formą, nuolat pritraukiančią naujus klientus ir prestižinius dizaino apdovanojimus.

Įkurta 1960-aisias, Flos yra viena pagrindinių Italų kompanijų, kuri inovatyviais ir neturinčiais precedentų darbais padarė didžiulę įtaką ne tik dizaino pasaulyje, bet ir meno kultūroje apskritai. Pavadinimas, kilęs iš lotyniško žodžio reikšiančio gėlę, puikiai atspindi kompanijos filosofiją nuo pat įkūrimo pradžios – kurti objektus, kurie keičia tradicinį gyvenamosios erdvės suvokimą metaforiškai „išskleidžiant“ formą iš jos funkcinio kamieno – šviesos šaltinio. Pirmieji Flos pagaminti šviestuvai bendradarbiaujant su tokiu dizaino prestižu kaip „Achille and Pier Giacomo Xariglioni“ ar „Afta and Tobia Scarpa“, nuo įkūrimo pradžios įkūnijo pasiryžimą perrašyti šviesos sprendimų istoriją.

1985 m. „Linea Light“ įkūrimo data. Tai įmonė siūlanti apšvietimo dizaino sprendimus skirtus pilnam projekto įgyvendinimu nuo interjero iki eksterjero, nuo gyvenamosios iki visuomeninės paskirtiems pastatų. Revoliucinės žinios apie technologijas, tvarumo siekis ir efektyvumas užtikrina kokybę bet kokioje projektavimo situacijoje. Bendrovės sėkmė apšvietimo pasaulyje yra pagrįsta tikrosiomis vertybėmis: patirtis ir naujovės; tarptautinė vizija ir tikras itališkas dizainas bei technologinės naujovės bei rankų darbas.

 
LIGHT-POINT per paskutiniuosius 25 metus į rinką išleido platų katalogą išskirtinės kokybės dekoratyvinių šviestuvų, kurie įkūnija danišką dizaino kalbą ir modernumą. Jų filosofija – tai idealumo siekis tarp formos ir naujausių LED technologijų. Kurdami laikui nepavaldžius produktus jų tikslas išlaikyti ypatingą rafinuotumą, dėmesį detalėms ir minimalizmui.


Luceplan buvo įkurta dar 1978 m. trijų architektų: Paolo Rizzatto, Sandra Severi ir Riccardo Sarfatti. Nuo pirmųjų dienų komandą labiausiai domino naujų linijų ir formų paieškos. Architektūriška, harmoninga ir gryna geometrija pasižymintys šviestuvai įtvirtina „Made in Italy“ filosofiją. Kompanija jau 40 metų bendradarbiauja su žymiausias pasaulio dizaineriais, o tvarūs gamybos procesai užtikrina visapusišką, aukščiausios kokybės produktą.


Kokybė, elegancija, funkcionalumas ir medžiagų studijos yra pagrindinės šios kompanijos vertybės. Įkurta 1975 m. Kabjatėje, Penta Light kolekcijos nuo pat pradžių įsitvirtino inovatyviais ir prikaustančio stiliaus produktais, taip užsitarnaudama vietą tarp geriausių Itališkų vardų rinkoje. Nuo 2014 m. Penta buvo iš vidaus peroganizuota naujojo vadovo Antonio Citterio, kuris išplėtė Penta Group dar trijomis kompanijomis: Penta architectural, P custom ir Arredoluce Milano 1943. Kiekviena iš jų specializuojasi skirtngose srityse taip suteikiant įvairiapusius, visas tipologijas apimančius apšvietimo sprendimus.

"Vetreria Vistosi“ - šiaurės Italijos įmonė, gaminanti išskirtinai dekoratyvinio pūsto stiklo šviestuvus. ”Vistosi” istorija prasideda po antrojo pasaulinio karo, kuomet šimtametės Murano stiklo apdirbimo tradicijos paveldėtojas Guglielmo Vistosi Murane atidaro naują stiklo degimo cechą. 1950-aisiais, Gino ir Luciano Vistosi anūkų dėka įmonės gamyba pradėjo specializuotis apšvietimo srytyje ir sulaukia didelio susidomėjimo. Nuo 1960 m.„Vetreria Vistosi“ pradeda bendradarbiauti su garsiausiais to meto dizainerius Gae Aulenti, Ettore Sottsass, Adalberto Dal Lago, Giancarlo Moretti, kas atneša didelę sėkmę ir pripažinimą.

Vistosi“ - tai šviesos menas ir amatas, tai Venecijos tradicija ir nuolatinės naujovės, tai unikalumas,apšviečiantis mūsų aplinką. Kiekvienas „Vistosi“ šviestuvas kuriamas su aiškia užduotimi: siekiama šimtmečių senumo Murano stiklo meistrų tradicijas pritaikyti naujoviškam dizainui, tokiu būdu sukuriant nepriekaištingus kūrinius.