Per pastarąjį dešimtmetį „Arrital“ pelnė ypatingą pripažinimą. Inovatyvūs dizainio ir funkcionalumo sprendimai bei moderni estetika paverčia pagrindinę namų erdvę - virtuvę - unikaliu kūriniu. Pasak „Arrital“ dizainerių, virtuvė pratęsia mūsų gyvenimo stilių tarsi kūrybinė erdvė, įkvepianti mėgautis kasdienybe, tad ji turi būti ne tik estetiškai patraukli, bet ir atitikti aukščiausius kokybinius parametrus.

Jau daugiau nei 50 metų reprezentuojantys nurūdijančio plieno panaudojimo ir dizaino galimbybes virtuvėje. Jų stalviršiai su integruotomis kriauklėmis ir buitine technika plačiai naudojami žymiausių virtuvių gamintojų kataloguose, o jūsų namuose jie užims ypatingą vietą tiek iš estetinės, tiek iš praktinės pusės. Barazza katalogas platus - nuo minimalsitinių nerūdijančio plieno kriauklių iki inovatyvių sprendimų, kurie palengva ir dar labiau įprasmina maisto ruošimo procesą.

1951 m. Giacomo ir Gabriele Tondi įkūrė „TM Italia” , kuri specializuojasi virtuvių projektavime ir gamyboje. 1998 m. „TM Italia“ pristatė novatorišką gamybos sistemą, leidžiančią kurti unikalius kūrinius, naudojant pramoninius standartizavimo procesus. „TM Italia“ kataloge siūlomos ne tik virtuvės, bet ir integruoti sprendimai ir sistemos, skirtos tiek gyvenamajai, tiek visuomeninei paskirčiai. (mažmeninės prekybos bei svetingumo sektoriai). Šiandien kompanija turi stiprią tarptautinę reputaciją, tai patvirtina daugybė įgyvendintų projektų visame pasaulyje. 2015 m. „TM Italia“ gavo kokybės sertifikatą ISO 9001, taip pat aukščiausios kokybės tvarumo ir pagarbos aplinkai sertifikatus. Visos virtuvės gali būti sukonfigūruotos pagal pageidavimą, pasirenkant 5 skirtingų gylių ir 5 aukščių komplektacijas, daugiau nei 50 spalvų ir apie 350 tipų apdailos medžiagų.