“Altamarea“ - „Bathroom Boutique“ išskirtiniai vonios kambario kolekcijų kūrėjai ir gamintojai. Originalumas ir tobulos formos, dėmesys detalėms ir techniniais vonios baldų kūrimo įgūdžiais pasiekti aukščiausi kokybiniai parametrai.

„Altamarea“, įkurta 2000 m. Oderzo mieste, šiaurės Italijoje. Žinomi kaip prabangių vonios baldų gamintojai. Daugiamečiai bandymai su inovatyvių medžiagų pritaikymu rezultatas - Altamarea vieni iš pirmųjų pasiūlė stiklinius stalviršius su integruotais praustuvais, „Corian®“ baldus, stalviršius ir fasadus padegtus porcelianinėmis akmens masės plytelėmis ar natūralaus medžio parketo lentomis. Dizaine daug detalių su avangardinės estetikos sprendimais. Kolekcijų dizainą, kuria patyrę dizaineriai, tokiems kaip „Marconato & Zappa Architetti Associati“ , Maurizio Marconato ir Terry Zappa bei Treviso „Imago Design“.Antrax gimė 90-ųjų pabaigoje Resanoje, Trevizo regione. Nuo pirmųjų metų, jų tikslas buvo kurti modernaus dizaino šildymo sprendimus. Būtent jų paieškos šilumos efektyvumo ir estetikos deriniuose lėmė jų išskirtinę vietą rinkoje, o radiatoriai ir gyvatukai tapo tikrais interjero aksesuariais. Antrax yra puikus pavyzdys to, kas slypi už “Pagaminta Italijoje” – estetika eina ranka rankon su funkcionalumu.


Brem radiatoriai nėra vien tik objektai kurie šildo, bet labiau kaip architektūros dalis gebanti ir kurti, ir skirti erdves. Platus katalogas ir beveik 80 skirtingų galimų blizgių, matinių ar metalizuotų spalvos variantų leis kiekvienam pasirinkti produktą, kuris tiks bet kokiam namų interjerui. Kompanija taip pat siūlo galimybes gaminti ir keisti produktų išmatavimus ir kartais net pačią formą užtikrindama kokybę siejamą su Brem vardu


Danų vardas COCOON siūlo aukščiausios kokybės santechnikos įrangą ir vonios baldus. Kompanijos filosofija – išlaikyti vonią šventa poilsio ir įkvėpimo erdve, kurioje galima atsiriboti nuo nuolat bėgančio pasaulio. Jų produkcija pasižymi tvaria gamyba ir ypatinga, nepavaldžia laikui estetika bei kokybe.

CRISTINA - tai tradicijos ir naujovės viename. Įkurta 1949 m. Gozzano mieste, ant Ortos ežero kranto, Italijoje Ezio Cristinos, o dabar vadovaujama jų sūnų - Alberto ir Riccardo . Tikslas buvo sujungti tipiškas amatininkų tradicijas su gamybos procesų naujovėmis. Devintajame dešimtmetyje, įsigijus „Silfra“, gimė „Cristina“ grupė, kuri vis labiau specializuojasi maišytuvų ir santechnikos srityje.

„CRISTINA Rubinetterie“ gamybos filosofija visada buvo grindžiama sprendimų, galinčių pilnai patenkinti klientų poreikius, tyrimais ir plėtra. 1968 m. Įmonė „Gozzano“ viena pirmųjų Europoje pristatė rinkai termostatinį maišytuvą, pasiūliusi jį su šimtu apdailos spalvų ; nuo 2003 m. Specializuojasi išskirtinai nerūdijančio plieno maišytuvų gamyboje. Siūlomi sprendimai yra šiuolaikiški ir turintys išskirtinį įvaizdį, kartu turintys stiprią italų potekstę.

Edone vonios furnitūros ir aksesuarai yra įkvėpti natūralių ir paprastų formų, kurie padeda sukurti intymią ir asmenišką vonios aplinką. Visi procesai – nuo dizaino iki gamybos yra atidžiai prižiūrimi komandos, artimai dirbančios kartu ir siekiančios išlaikyti itališkos kokybės ir dizaino tradiciją.

FIMA tai šeimos verslas įkurtas dar 1960-aisias, keitęsis ir augęs kartu su vonios baldų ir interjero dizaino istorija apskritai. Tokia ilgametė patirtis leido užimti ypatingą vietą tarp geriausių ir didžiausių vardų savo srityje. Fima per metus klientams išsiunčia daugiau nei pusė milijono maišytuvų ir kiekvienas jų yra 100% pagamintas italijoje bei atitinka nepriekaištingos kokybės standartus.


GEDA įmonė kuria originalaus dizaino ir novatoriškų funkcijų vonios kambario ir virtuvės elementus. Dėmesyje detalėms, amatininkystėje ir šiuolaikinės pramonės galimybių sąveikoje gimsta rafinuoti, praktiški ir technologiškai pažangūs modeliai.

Dizainas - tai grožio atradimas kasdieniame gyvenime. Geda produktai savyje apjungia estetiką ir aukštos kokybės technologijas, 100% “Made in Italy “ su naujoviškų sprendimų diegimu.

Nuo pat prekės ženklo gimimo momento GEDA dizainas išsiskiria savo esminėmis linijomis, kurių pagrindinis įkvėpimo šaltinis yra rytų menai, ypač japonų, minimalizmas ir jo formos. Nuo 2017 m. GEDA atranda naują įkvėpimo formą- industrinį stilių.

Rexa produkcija – tai nuolatinis judėjimas tobulumo ir meistrystės link kuriant ypatingą atmosferą asmeninės priežiūros erdvėse. Nuo pradžių iki galo gaminama italijoje, Rexa praustuvės, santechnika ir vonios baldai pasižymi aukščiausia profesine erudicija, rankų darbas derinamas su naujausiomis technologijomis ir dar nematyomis medžiagomis. Semdamasi įkvepimo iš gamtos ir organiškų formų, Rexa dažna tampa tas vardas, kuris vienas pirmųjų įvardija naujausias tendencijas.

Scarabeo elegantiškos ir funkcionalios praustuvės tvirtai įsitvirtinusios vonios baldų rinkoje nuo 1974m. Įmonės atsidavimas ir rimtis, kurią rodė nuo pat įkūrimo pradžios, nuolatinės paieškos inovatyviems sprendimams bei tobulėjimas atvėrė duris į visas pasaulio rinkas. Šiandien scarabeo prekiauja savo produkcija daugiau nei 40 pasaulio šalių.

Jau daugiau negu trisdešimt metų „Tubes Radiatori“ gamina gyvatukus, radiatorius, dekoratyvinius šildytuvus ir oro valymo sistemas. „Tubes“ misija yra sukurti modernius dizaino elementus, tinkamus gyvenamosioms ir komercinėms reikmėms. Gaminami produktai - nuolatinių inovacijų, pagrįstų technologiniais sprendimais, rezultatas. „Tubes“ tiki, kad yra daug naujų idėjų, kurios suteikia šildytuvams ir radiatoriams naują estetiką, naujas formas ir dizainą. Bendrovė yra įsipareigojusi vykdyti mokslinių tyrimų ir plėtros programą, kuriai vadovauja tarptautiniu mastu pripažinti profesionalai, su kuriais „Tubes“ per daugelį metų užmezgė artimus santykius. Luca Nichetto su „Tubes“ laimėjo daugybę apdovanojimų, įskaitant 2019 m. Vokietijos dizaino apdovanojimą, o Alberto Meda sukūrė apdovanojimus pelniusį „Step-by-Step“ radiatorių.

Tubes gaminiai yra tikri dizaino dekoratyviniai elementai. Horizontalūs, vertikalūs ir stendiniai, įvairių spalvų ir formų TUBES radiatoriai ir gyvatukai gali rasti vietą bet kokioje interjero erdvėje ar stilistikoje.